TMT Reklam Endüstri A.Ş.Lider Kutu Harf Üreticiniz
MENÜ

Akrilik / Pleksi Kutu Harf

TMT Kalitesiyle Sizlerle...

Çok geniş renk kartelasına sahip akrilik / pleksi kutu harfler ile canlı, göze çarpan tabelalar yapmak mümkündür. Ön ve yan renkleri aynı veya birbirinden farklı olarak seçilebilen kutu harfler, istenilen font ve şekilde bükülebilmektedir.

Işık geçirgenliği yüksek kabiliyete sahip olan akrilik / pleksi kutu harfler ile hem ön yüzeyden hem de yan yüzeyden ışık veren son derece dikkat çekici tabelalar oluşturulur.

pleksi kutu harf tmt
Akrilik / Pleksi Kutu Harf Çeşitleri
Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harfler ön yüzeyleri istenilen pleksi renginden seçilip, yan bantları da ister aynı renkte istenirse de farklı renklerde seçilerek birleştirilip oluşturulan kutu harflerdir. Arka yüzeylerine dekota (forex) kullanılarak kapatma işlemi bitirilen harflerin içlerine istenilen renkte LED aydınlatma kullanılabilir. Müşteri isteği doğrultusunda aydınlatma kısmı sadece ön yüzeye veya hem ön yüzeye hem de yan bantlardan çıkacak şekilde tasarlanabilir.

İtalyan Yan Bantlı Pleksi Kutu Harf

Yan bantların iç kısımlarından bir tırnak açılarak ön yüzeye geçirilmesiyle oluşturulan kutu harf çeşitidir. Dışarıdan bakıldığında ön yüzeye geçtiği görülmektedir. Tabelalarda şık ve kurumsal bir görüntü elde etmek isteyenler için birebir nitelikteki italyan yan bantlı pleksi kutu harfleri firmanızın kimliğine en uygun şekilde üretimini yapmaktayız.

Üretim Kalitemiz
Pleksi Kutu Harf Akrilik / Pleksi Kutu Harf
Uygulama Örnekleri

Paslanmaz kutu harf tabelalarınız için fiyat teklifine ihtiyacınız mı var?
Proje Fiyat Talep formunu kullanarak satın almak istediğiniz ürün veya hizmet için talepte bulunabilir veya sizleri konu hakkında arayabilmemiz için bizlerle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.