TMT Reklam Endüstri A.Ş.Lider Kutu Harf Üreticiniz
MENÜ

HAKKIMIZDA

TMT Reklam Ailesini Yakından Tanıyın

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tonguçlar ve Mekikler Teknoloji Holding AŞ'nin İthalat - İhracat, Reklam, Gayrimenkul, Yazılım ve Elektronik sektörlerinde yatırımları bulunmaktadır. TMT Holding’e bağlı olan TMT Reklam Endüstri A.Ş.  kökeni 1933 yılına dayanan bir aile şirketidir. İç ve Dış mekan kurumsal kimlik uygulama sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

10.000 m2 açık alan üzerine kurulu 5.000 m2 kapalı alana sahip tesisimizde en son teknoloji üretim ekipmanlarını  kullanarak partnerlerimize üst seviye servis ve ürün sunmaktayız.

TMT Reklam Endüstri A.Ş., otomotiv, telekominikasyon, akaryakıt, bankacılık, perakende ve hizmet sektörlerinde; Açık hava reklamcılığı ve projelere özel uygulamalar gerçekleştirmektedir.  Proje yönetimi, üretim, lojistik, montaj ve bakım dahil olmak üzere müşterilerimize tam bir hizmet paketi sunmaktayız. 

Tek bir ilkemiz vardır; %100 müşteri memnuniyeti...

TMT Reklam Endüstri A.Ş. dünyasına hoşgeldiniz.

TONGUÇLAR MEKİKLER HOLDİNG
Yönetim Kurulu Başkanı / CEO
TOLGA TONGUÇ

Vizyonumuz

Yeni trendleri, yenilikleri ve son teknolojiyi izleyerek, yatırımlarını yapan; müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, %100 müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gerçekleştirmektir.

Bu cihetle; Üretim; yalın-sistematik ve hızlı organizasyon çevresinde, en az maliyetli, en verimli ve en teknolojik ekipman, enstrüman ve makineleri kullanarak kaliteli ürünler üretmek.

Paydaşlarımız; tedarikçilerimizin tercih nedeni olmak.
Müşteriler; koşulsuz %100 müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemek.
Çalışanlarımız; çalışanlarımıza en teknolojik iş ekipmanlarını sunup gerekli eğitimleri verip bir aile ortamı sunmak.
Ortaklar; şirketimizin ortaklarının tek felsefesi “Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için”

Ülkemiz; ülkemizin kalkınmasında dinamik rol oynayan, yeni iş yatırımları yapıp,ülkemizin ekonomisine katma değer sağlamak. Globalleşen dünyada bir Türk şirketinin başarılı bir statüye sahip olup ülkemize istihdam, ihracat, tesis, vergi gibi önemli konularda katma değer sağlamaktır.

Misyonumuz

Sürdürülebilir ve mütehammil büyüme çerçevesinde çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından her zaman birinci tercih olmak, ülkemize katma değer sağlayarak girdiğimiz her sektörde liderliği hedeflemek.

TARİHÇE
HİZMET POLİTİKAMIZ

TMT'nin ana hedefi, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek,ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde %100 müşteri memnuniyeti yaratarak TMT Reklam Endüstri A.Ş.'yi tercih sebebi olmasını sağlamaktır.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak amacıyla yatırımlarımıza devam etmek, çalışanlarımıza ve müşterilerimize güvenli ortamlar yaratmak, hizmet ağını genişletmek.

Trakya bölgesinde rakip firmaların sahip olmadığı en son teknoloji makine parkurumuzu sürekli geliştirmek,sektördeki liderliğimizi devam ettirmek hedeflerimiz arasındadır.

BİRİMİZ
HEPİMİZ
HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN
Değerlerimiz

Yeni trendleri, yenilikleri ve son teknolojiyi izleyerek, yatırımlarını yapan, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gerçekleştirmektedir. Bu cihetle;

Paydaşlarımız; Tedarikçilerimizin tercih nedeni olmak.

Müşteriler; Koşulsuz % 100 müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemek.

Çalışanlarımız; Çalışanlarımıza en teknolojik iş ekipmanlarını sunup gerekli eğitimleri verip bir aile ortamı sunmaktır.

Üretim; Yalın-sistematik ve hızlı organizasyon çevresinde en az maliyetli en verimli ve en teknolojik ekipman, enstürman ve makineleri kullanarak kaliteli ürünler üretmek.

Ortaklar; Şirketimizin ortaklarının tek felsefesi "Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için"

Ülkemiz; Ülkemizin kalkınmasında dinemik rol oynayan iş yatırımlarına katma değer sağlayıp dünyada bir Türk şirketinin önemli ve başarılı bir statüye sahip olup ülkemize istihdam, ihracat, tesis, vergi gibi önemli konularda katma değer sağlamaktır.

Sürdürebilir ve mütehammil büyüme çerçevesinde çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından herzaman birinci tercih olmak, ülkemize katma değer sağlıyarak girdiğimiz her sektörde liderliği hedeflemek.

yüksel tonguç

Yüksel TONGUÇ
Onursal Başkan

20 nisan 1944 yılında Çorlu'da doğdu. Saffet ve Ünzile Tonguç*'un oğlu. Özel Şişli Üniversitesi'nde okul hayatını bitirip iş hayatına atıldı. 1965'ten beri ticaretle uğraştı. 2013 yılında TMT Reklam Teknoloji A.Ş.'nin Onursal Başkanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Halen Çorlu'da ikamet etmektedir.

behçet mekik

Behçet MEKİK
Onursal Başkan

1946 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinde dünyaya geldi. Karacabey'de başladığı ilk okulu Kırklareli'nin Vize ilçesinde bitirdi. Orta okulu'da vizede bitirdi.Bursa Ticaret lisesinden mezun oldu. Sosyal faliyetlerin başında spor gelmektedir. Sivil toplum örgütlerin çeşitli bölümlerinde görev aldı. Halen Çorluda ikamet etmektedir.

tolga tonguç

Tolga TONGUÇ
Yönetim Kurulu Başkanı & CEO

1973 yılında Çorlu'da doğdu.İlkokulu Çorlu Ali Paşa İlkokulunda gördü. Orta Doğu kolejinin matematik bölümünden mezun oldu. ABD Washington DC'de Southeastern Üniversitesi'nin Uluslararası İşletme Bölümü'nden mezun oldu. 2 kez Dean List'e girdi. ABD'de Lazer Company'de Pazarlama Bölümü'nde çalıştı. Daha sonra İngiliz Aristoc Firmasında pazarlamada çalıştı. 1999 yılında Hema Endüstri A.Ş'de ihracat bölümüne girdi. 2000-2002 yılında Hema Endüstri A.Ş'de Genel Müdür asistanı olarak çalıştı. 2002-2005 yılları arasında Kale Kilit Endüstri Holding'e ait Kale Kapı Pencere sistemleri A.Ş'nin pazarlama müdürlüğünü yaptı. 2005 yılında Hattat Holding kurumsal iletişim Direktörlüğüne getirildi. 2008 yılında Hattat Holding – Hattat Air şirketinin Genel Müdürü olarak atandı. 2012'de Tonguçlar Mekikler Holding'i kurdu. Holdingin ve Holdinge bağlı Tonguçlar Mekik Teknoloji Reklam Endüştüri A.Ş., TMT Dış Ticaret A.Ş., TMT Elektronik A.Ş., TMT İnşaat A.Ş., Tonguçlar Gayrmenkul A.Ş., Tonguçlar Teknoloji Endüştiri A.Ş., olan tüm şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'sudur. Aynı zamanda Hattat Holding ve Hema Endüstiri A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Danışmanıdır.

uğur mekik

Uğur MEKİK
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı & Genel Müdür

1976 yılında Edirne'de dünyaya geldi. İlkokulu ve ortaokulu Çorlu'da bitirdi. Lise tahsilini Çerkezköy Meslek Lisesi Elektronik bölümünde tamamladı. Çorlu Meslek Yüksek Okulu'nun Seracılık bölümünde okurken baba sanatı olan tabelacılık ve reklam ile ilgilenmeye başladı. Bu sanat dalını sevdiği için benimseyerek bu sanat dalında başarıyla ilerledi. Çorlu'da Kumyol Caddesi'nde Uğur Tabela adıyla 1993 yılında açtığı iş yerinde başarıyla sanatını icra etmiştir. Tonguçlar Mekikler Holding'in kurucusu ve ortağıdır. Holdingin ve Holdinge bağlı Tonguçlar Mekik Teknoloji Reklam Endüştri A.Ş., TMT Dış Ticaret A.Ş., TMT Elektronik A.Ş., TMT İnşaat A.Ş., Tonguçlar Mekikler Teknoloji Reklam A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

canberk tonguç

Canberk TONGUÇ
Yönetim Kurulu Üyesi & Strateji ve İş Geliştirme Başkanı

1982 yılında Çorlu'da doğdu. İlkokulu Özel Trakya Kolejinde, orta okul ve lise eğitimini İstanbul Işık Lisesi'nde aldı. Bilgi Üniversitesi'nin Bilgisayar Bilimleri bölümünden mezun oldu. Bilgi Ünversitesi'nde aynı zamanda İşletme Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Türk Yıldız Milli Voleybol Takımı'nda oynadı. 2004-2005 yılında Hema Endüstri A.Ş nin bilgi işlem bölümünde çalıştı. 2005-2006 yılında Askerliğini Yedek Subay okulunda 600 Öğrenci arasında 3. olarak tamamladı. 2006-2008 yılında Hattat Holding'e bağlı Diamond of İstanbul projesinin pazarlama müdürlüğünü yaptı. 2008 yılında TD Elektronik Şirketi'ni 3 ortak ile kurdu. 2008 ile 2011 yılları arasında Amerikan Cree firmasında Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Pazarlama ve Satış Direktörü olarak görev aldı. 2011 yılında Cree'den ayrılarak TD Elektronik Anonim Şirketi ve TLS Anonim Şirketi'nin ortağı ve yönetim kurulu başkanı görevinde bulunmaktadır. Tonguçlar Mekikler Holding'in kurucusu ve ortağıdır. Holdingin ve Holding'e bağlı Tonguçlar Mekik Teknoloji Reklam Endüştri A.Ş., TMT Dış Ticaret A.Ş., TMT Elektronik A.Ş., TMT İnşaat A.Ş., Tonguçlar Gayrimenkul A.Ş., Tonguçlar Teknoloji Endüştri A.Ş. olan tüm şirketlerin Yönetim Kurulu Üyesidir.

özlem gürlü

Özlem GÜRLÜ
Yönetim Kurulu Üyesi

1978'de İstanbul'da doğdu.Ortaokulu ve liseyi Çorlu M.A Ersoy Anadolu Lisesinde okudu. Üniversiteyi Uludağ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ve Çorlu Denizbank Orion Şubesinde staj yaptı. 2005 yılında Hattat Holding'e bağlı Hattat Tarım Makinaları A.Ş. de satış departmanında göreve başladı. 2006'da Hattat Holding Halkla İlişkiler departmanına geçti. 2008'de Hema Endüstri Yurtiçi Satışı departmanında görevine devam etti. 2014 yılında Tonguçlar Mekikler Teknoloji Reklam Endüstri A.Ş. şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başladı.

tmt reklam endüstri a.ş.

TMT REKLAM ENDÜSTRİ A.Ş.
İç ve Dış Mekan Kurumsal uygulama sektöründe lider totem tabela, dijital baskı, stant üretimleri

tmt dış ticaret a.ş.

TMT DIŞ TİCARET A.Ş.
Reklam Sarf Malzemesi İthalati ve İhracatı toptan malzeme satışı

tmt elektronik a.ş.

TMT ELEKTRONİK A.Ş.
Led Aydınlatmalı ve Elektronik Tabela konusunda üretim

tmt inşaat a.ş.

TMT İNŞAAT A.Ş.
Plaza, Ev, Villa, AVM İnşaatları

tonguçlar gayrimenkul a.ş.

TONGUÇLAR GAYRİMENKUL A.Ş.
Plaza, AVM, Fabrika İnşaatları

tonguçlar teknoloji endüstri a.ş.

TONGUÇLAR TEKNOLOJİ ENDÜSTRİ A.Ş.
Elektronik Satış Sistemleri (dizzano.com, boxkutuharf.com)